Image Alt

O Nas

Physiogel®

Jakość w
każdym wymiarze

Dbamy o każdy detal, poczynając od etapu rozwoju produktu, poprzez jego produkcję aż do dystrybucji. 

Prowadzimy bardzo dokładne prace badawczo-rozwojowe w celu uzyskania stabilnej formulacji i najkorzystniejszego składu produktu. Korzystamy z najwyższych standardów produkcyjnych, stosując wyłącznie wysokiej jakości składniki i substancje pomocnicze do produkcji. 

Nieustannie monitorujemy nasze produkty znajdujące się w obrocie pod kątem bezpieczeństwa stosowania.

Nasi przedstawiciele medyczni i farmaceutyczni od wielu lat codziennie służą lekarzom, pacjentom i konsumentom swoją wiedzą i wsparciem merytorycznym, dzięki czemu zyskali uznanie i sympatię naszych klientów.

Badania i rozwój

ARISTO PHARMA Sp. z o.o. posiada nowocześnie wyposażone laboratoria oraz wykwalifikowany zespół R&D. Prowadzimy własne prace badawczo-rozwojowe. Rozwijamy także współpracę z partnerami zewnętrznymi (takimi jak np. instytuty naukowe i uczelnie w kraju oraz za granicą). Pracujemy nad nowymi recepturami i formulacjami, nawet tymi zaawansowanymi. Służymy naszą wiedzą i przygotowaniem merytorycznym, świadcząc usługi w zakresie prac badawczo-rozwojowych.

O nas

Zaufanie zbudowane jakością

ARISTO PHARMA Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą farmaceutyczną, której początki sięgają 2005 roku (rok powstania firmy AXXON Sp. z o.o.). Nasze produkty (leki, kosmetyki, suplementy diety i wyroby medyczne), niezmiennie od lat cieszą się zaufaniem lekarzy, pacjentów i konsumentów. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, skuteczność i bezpieczeństwo. 

Od 01 stycznia 2019 roku staliśmy się częścią międzynarodowego koncernu ARISTO PHARMA GmbH, co stwarza nam jeszcze większe możliwości do rozwoju nowych produktów. 

Skontaktuj się z nami

Kontakt

ARISTO PHARMA Sp. z o.o.

ul. Baletowa 30, 02-867 Warszawa

+48 22 855 40 93 lub (+48 510 143 753)

kontakt@physiogel-polska.pl